E.Leclerc

E.Leclerc

Dane teleadresowe:

www: http://www.e-leclerc.pl/
e-mail: main@e-leclerc.pl

Jutrzenki  156
Warszawa 02 – 231

Opis:

Francuska sieć hipermarketów i supermarketów E.Leclerc ma swoje początki w 1949 roku, kiedy to we Francji został otworzony, pierwszy niewielki dyskont spożywczy. Pierwszy hipermarket pod tą nazwą powstał w 1964. W Polsce jest tonajdłużej działająca sieć hipermarketów. Pierwszy hipermarket E.Leclerc powstał w 1995 roku w Łodzi.

Raty:

Od 1 lipca 2006 w hipermarketach sieci E.Leclerc dostępna jest nowa karta kredytowa wydawana wspólnie przez E.Leclerc i LUKAS Bank. Jest to tzw. otwarta karta kredytowa, która umożliwia zakupy nie tylko w hipermarketach E.Leclerc, ale również we wszystkich punktach akceptujących karty VISA na całym świecie.? w Polsce jest to ok. 117 tys. Z nową kartą kredytową wiążą się nowe możliwości -karta ta umożliwia wypłacanie gotówki z bankomatów. Nowa karta zachowa wszystkie zalety poprzedniej karty E.Leclerc: łatwość jej otrzymania oraz niski wymagany dochód. Aby móc otrzymać kartę VISA E.Leclerc wystarczą minimalne miesięczne dochody w wysokości 450 zł. Klienci posiadający kartę kredytową VISA E.Leclerc będą mogli, bez żadnych dodatkowych formalności skorzystać z kredytów 3x0% czy też innych promocyjnych ofert kredytowych, które w danym momencie będą dostępne w hipermarketach E.Leclerc. Zaletą nowej karty są także niskie koszty korzystania z niej dla klienta ? roczna opłata za korzystanie z karty wynosi tylko 18 zł. Nowa karta ma także wydłużony okres bezodsetkowy - do 54 dni. Kartę można otrzymać w Punktach Obsługi Klienta w 15 hipermarketach E.Leclerc na terenie całego kraju w Warszawie, Lublinie, Łodzi, Radomiu, Wrocławiu, Rzeszowie, Bełchatowie, Nowym Targu, Elblągu, Tychach, Katowicach i Oleśnicy. Dowiedz się więcej .

Markety E.Leclerc w dużych miastach

WarszawaAspekt 79Ciszewskiego 151 więcej >WrocławZakładowa 2/4>RzeszówRejtana 69>RadomToruńska 1>BełchatówStaszica 4>ElblągŻeromskiego 2>KatowiceJankego 15d>KielceMassalskiego 3>

Opinie o E.Leclerc

172 opinie dla 40 sklepów
E.LeclercOcena ogólna: 1,9/5
Obsługa sklepu: 2.2/5
Obsługa klienta: 2.3/5
Wszystkie opinie >
No-cache: 0,1245 s. (app-okazje-4_0.1.markety)