Fotojoker Sp. z o.o.

Fotojoker

Dane teleadresowe:

www: http://www.fotojoker.pl/
e-mail: sprzedaz@sklep.fotojoker.pl

Strzelecka 11
Kędzierzyn Koźle 47 – 230

Opis:

Firma FOTOJOKER pojawiła się na polskim rynku fotograficznym w 1995 roku. Obecnie na terenie całego kraju znajduje się ponad 90 placówek.
Bogata oferta towarowa jest tym, co wyróżnia sieć FOTOJOKER. W ofercie można znaleźć nowinki z rynku fotografii cyfrowej. Sklepy FOTOJOKER to także duży zakres usług fotograficznych oraz niezwykle profesjonalne podejście do klientów.

Raty:

Minimum formalności, maksimum wygody – zakupy na raty z LUKAS Bankiem — Minimalna wartość zakupów w ramach kredytu ratalnego wynosi 100 pln. — Okres kredytowania przy zakupie na raty towarów zamawianych w sklepie internetowym Fotojoker .pl wynosi do 2 do 36 miesięcy. — Nie wszystkie towary dostępne w sklepie internetowym Fotojoker.pl możesz sfinansować kredytem ratalnym. Te, których nie kupisz na raty, są jednak odpowiednio oznakowane. — Czas realizacji zamówienia z płatnością w systemie "LUKAS Przyjazne Raty" trwa średnio od 1 do 3 dni roboczych. — Kredyt ratalny LUKAS Banku dostępny jest bez dodatkowych zabezpieczeń (poręczycieli, weksli).

Markety Fotojoker w dużych miastach

CieszynStawowa 19>KrapkowiceOpolska 2>Kędzierzyn-KoźleJana Pawła II 14>GliwiceJ.N.Jezioranskiego 1Lipowa 1>SosnowiecZuzanny 22Staszica 8b>BiałystokProdukcyjna 84Miłosza 2>BydgoszczRejewskiego 3Fordońska 141>PoznańGłogowska 432Szwajcarska 142 więcej >

Opinie o Fotojoker

79 opinii dla 78 sklepów
FotojokerOcena ogólna: 2,9/5
Obsługa sklepu: 3.5/5
Obsługa klienta: 3.2/5
Wszystkie opinie >
No-cache: 0,1184 s. (app-okazje-3_9.1.markety)