Inter IKEA Centre Group Polska S.A.

Ikea

Dane teleadresowe:

www: http://www.ikea.com/pl/pl/
e-mail: inter@ikea.com

Pl. Szwedzki 3
Raszyn 05 – 090

Opis:

Twórcą sieci sklepów IKEA był Ingvar Kamprad. Juz jako młody chłopak zajmował się sprzedażą, rozwoził sąsiadom zapałki. Szybko zorientował się, że może powiększyć swoje zyski bez zbędnego podnoszenia ceny sprzedawanych zapałek, jeśli będzie kupował ich duże ilości. Kiedy w 1943 ukończył 17 lat, ojciec podarował mu pieniądze za dobrą naukę. Posłużyły mu one do założenia firmy. Nazwa pochodzi od pierwszych liter jego imienia i nazwiska oraz od nazwy farmy na której dorastał (Elmtaryd) i parafii Agunnaryd. Sprzedawał wtedy ołówki, portfele, ramki do obrazków, zegarki, biżuterię i nylonowe skarpetki. W 1948 właściciel wprowadził do asortymentu meble produkowane przez lokalnych wytwórców. W latach 50-tych oferta IKEA skupiła się na meblach. Otwarta została również wystawa umożliwiająca klientom sprawdzenie jakości i funkcjonalności produktów. Kulminacyjnym momentem lat 50-tych było rozpoczęcie produkcji własnych mebli, pozwoliło to na poprawę ich funkcjonalności oraz obniżenie kosztów. W 1958 roku powstaje w Szwecji pierwszy sklep IKEA. W latach 60-tych Ingvar Kamprad nawiązał współpracę z polskimi dostawcami.

Raty:

IKEA oferuje atrakcyjny kredyt bez żadnych ukrytych opłat: — możliwość wyboru ilość rat (w granicach od 6 do 36),— można wziąć kredyt w pojedynkę lub wspólnie z inną osobą, — minimalna kwota kredytu to 300 PLN, — pierwsza wpłata nie jest wymagana, — decyzja kredytowa w 15 minut.

Markety Ikea w dużych miastach

ŁódźPabianicka 255>WrocławCzekoladowa 7>WarszawaMalborska 51>GdańskZłota Karczma 26>PoznańSzwedzka 10>Katowiceal. W. RozŸdzieńskieg..>KrakówJosepha Conrada 66>Jankipl. Szwedzki 1>

Opinie o Ikea

213 opinie dla 8 sklepów
IkeaOcena ogólna: 2,5/5
Obsługa sklepu: 2.1/5
Obsługa klienta: 2.5/5
Wszystkie opinie >
No-cache: 0,1271 s. (app-okazje-3_9.1.markety)