MAKRO Cash and Carry Polska S.A. 

Makro Cash and Carry

Dane teleadresowe:

www: http://www.makro.pl/public/strona-glowna
e-mail: info@makro.pl

Al. Krakowska 61
Warszawa 02 – 183

Opis:

W Polsce METRO Group rozwija swoją działalność od połowy lat 90-tych. Jest największym przedsiębiorstwem handlowym i największą prywatną firmą w Polsce. Według rankingu tygodnika „Newsweek Polska” METRO Group jest najcenniejszą firmą w branży handlowej w naszym kraju.

Raty:

Promocja - Raty 3 x 0% (bez prowizji, bez odsetek, bez pierwszej wpłaty) Spłaty rozłożone na 5, 10 lub 20 rat! Towarów objętych promocjami Raty 0% oraz informacji o rodzaju promocji szukaj w aktualnej gazetce Makro oraz na stoiskach w halach Makro. Oferta standardowa Oferta ta jest optymalnym rozwiązaniem dla osób chcących dopasować wysokość raty do swoich możliwości finansowych. Ty sam wybierasz jaką chcesz płacić ratę a Bank rozłoży spłatę kredytu na okres od 3 - 36 miesięcy, uwzględniając wysokość raty. Ekspress kredyt - jeszcze szybciej Wystarczy, że wpłacisz niewielką część ceny towaru a Bank udzieli Ci kredytu na pozostałą jej część. Bez wymogu okazywania zaświadczeń o dochodach. I to wszystko w ok. 15 min! Pierwszy taki kredyt dla firm! Teraz osoby, które prowadzą działalność gospodarczą oraz spółki cywilne mogą także dokonywać zakupów na raty. Jest to jedyna taka oferta na rynku. Kredyt dla firm to nie tylko szybkie i wygodne zakupy, ale także wymierne korzyści finansowe. Osoby prowadzące działalność gospodarczą lub spółki cywilne, które skorzystają z tej oferty mają możliwość wliczenia kosztów zaciągniętego kredytu w koszty prowadzonej działalności.

Markety Makro Cash and Carry w dużych miastach

ŁódźKasprzaka 8>WrocławTyniecka 3>BydgoszczJana Pawła II 123>Kaliszal. Wojska Polskiego 7>Warszawaal. Jerozolimskie 184Bielany, Kolumbijska 1>Rzeszówal. Armii Krajowej 92>GdyniaHutnicza 8>OlsztynLubelska 26>

Opinie o Makro Cash and Carry

158 opinii dla 25 sklepów
Makro Cash and CarryOcena ogólna: 2,7/5
Obsługa sklepu: 2.4/5
Obsługa klienta: 2.6/5
Wszystkie opinie >
No-cache: 0,103 s. (app-okazje-4_9.1.markety)