Real,- Sp. z o.o. i Spółka

Real

Dane teleadresowe:

www: http://www.real.pl/
e-mail: info@real.pl

Krakowska 61
Warszawa 02 – 183

Opis:

Real został założony w Niemczech w 1992 roku poprze połączenie pięciu sieci: divi, basar, Continent, esbella oraz Real-kauf. W Polsce pierwszy supermarket Real powstał w 1995 roku w Szczecinie. Realjest członkiem METRO Group jednego z największych koncernów handlowych. Obecnie hipermarkety Real znajdują się W Niemczech, Turcji, Rumunii, Rosji i Polsce.

Raty:

W punktach Lukas Banku, które znajdują się na terenie hipermarketów Real, możesz kupić na raty wybrane artykuły przemysłowe. Wystarczy, że masz przy sobie dwa dokumenty potwierdzające tożsamość oraz zaświadczenie o wysokości zarobków albo ostatni odcinek emerytury lub renty. Karta kredytowa real,- służy do dokonywania zakupów w dowolnym hipermarkecie Real w ramach indywidualnie przyznanego limitu kredytowego. Kredyt związany z kartą jest odnawialny - każde opłacone nią zakupy pomniejszają limit; każda dokonana spłata zadłużenia odnawia limit. Z nieoprocentowanego kredytu możesz skorzystać nawet do 50 dni, jeśli nastąpi dokonanie spłaty całości zadłużenia w terminie określonym na wyciągu. Spłatę zadłużenia można również rozłożyć na raty i miesięcznie spłacać tylko minimalną kwotę, zależną od wysokości zadłużenia, a resztę w dowolnym terminie. Dokonywanie płatności kartą real,- jest bezpieczne, gdyż karta chroniona jest przez specjalny, indywidualny numer PIN, który każdorazowo wymagany jest podczas płatności za zakupy. Dodatkowo, wraz z kartą otrzymujesz pakiet ubezpieczeniowy. Zobacz więcej Od 18 listopada 2005 roku Real wprowadził nową kartę kredytową wydaną w systemie VISA, która umożliwia dokonywanie zakupów nie tylko w sieci Real, ale również we wszystkich punktach akceptujących karty VISA - w Polsce to około 117 tysięcy punktów. Ponadto używając tej karty będziesz możnał wypłacić gotówkę z bankomatów, a także korzystać z bardzo atrakcyjnych promocji kredytowych dostępnych w naszej sieci, np. z kredytu 3x0%. Aby otrzymać kartę kredytową Real wystarczą minimalne miesięczne dochody w wysokości 450 zł. Zaletą nowej karty są także niskie koszty - karta wydawana jest za darmo, a roczna opłata za korzystanie z niej wynosi tylko 18 zł. Nowa karta ma także wydłużony okres bezodsetkowy - do 54 dni. Kartę można otrzymać w punktach obsługi klienta Lukas Banku, które mieszczą się w każdym z hipermarketów Real.

Markety Real w dużych miastach

LegnicaFabryczna 3>LubinJana Pawła II 3>WałbrzychKusocińskiego 4>WrocławKrzywoustego 126>ZgorzelecSłowiańska 3>BydgoszczKruszwicka 1>GrudziądzPołudniowa 8>ToruńŻółkiewskiego 15Grudziądzka 162>

Opinie o Real

279 opinii dla 58 sklepów
RealOcena ogólna: 1,9/5
Obsługa sklepu: 1.8/5
Obsługa klienta: 2.0/5
Wszystkie opinie >
No-cache: 0,2084 s. (app-okazje-3_0.1.markety)